Çareseriyên me ji hêla xerîdaran ve pir têne nas kirin û pêbawer in û dê hewcedariyên darayî û civakî yên ku bi berdewamî diguherin bicîh bînin ji bo Bihayê Herî Baş ji bo Beşên Axaftvan ên Şêweya P-Audio ya Chinaînê 15″, Sepeta Axaftvan. Ger hûn bi çareseriya me re eleqedar bibin, bi xêr hatin ku bi me re biaxivin, em ê ji bo Kalîte û Bihayê surprîzek pêşkêşî we bikin.
Çareseriyên me ji hêla xerîdaran ve pir têne nas kirin û pêbawer in û dê hewcedariyên darayî û civakî yên ku bi berdewamî diguherin bicîh bînin.Bihayê Parçeyên Çarçoveya PA û Axaftvanê PA ya Çînê, Ji ber ku entegrasyona aborî ya cîhanê pirsgirêk û derfetan tîne pîşesaziya xxx, pargîdaniya me, bi domandina xebata tîmê, kalîteyê pêşî, nûbûn û berjewendiya hevbeş, têra xwe bawer e ku çareseriyên jêhatî, bihayê reqabetê û karûbarek mezin bi dilsozî pêşkêşî xerîdarên xwe bike, û bi domandina dîsîplîna xwe bi hevalên xwe re di bin ruhê bilindtir, zûtir û bihêztir de pêşerojek geştir ava bike.
Dem-1
Rûmet-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sepeta paqijkirinê ya qata jêrîn, Refika sepeta paqijkirinê ya qata jêrîn, Sepeta modula qata jêrîn,
Di makîneyeke şuştinê ya yek, du an sê qatî de tê siwarkirin, têxe modulên derzîkirinê yên cuda, û camên laboratîfê yên ji nû ve bikarhatî, seramîk, plastîk, pola zengarnegir û hwd. dişo.
| Mal | 316L Pola zengarnegir |
| Reng | Pola Zengarnegir a Mat |
| Rolîla çalakiyê | Heşt |
| Rêkxerê pozîsyonê | Du |
| Pêlkirina kişandina çarçoveya sepetê | 550mm |
| Dirêjahiya navrûya bilez | 32mm |
Rafta sepetê bi girêdana modulê
Odeya paqijkirina ketin û derketinê ya bi destan kişandin-bikşandinê
Li ser her du rêberên pola zengarnegir hatiye siwarkirin
Deriyê avê yê bilez bi pêvekê ve girêdide, avê ji pişta rêbera odeyê dişo nav her modula derzîkirinê.
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 158mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 528mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 566mm |
| Giraniya Net | 3 kg |