Armanca me û karê pargîdaniya me her gav "Her dem daxwazên xerîdarên me têr bike" ye. Em ji bo xerîdarên xwe yên kevin û nû hilberên bi kalîte yên berbiçav bikirin, şêwaz bikin û sêwirînin û ji bo xerîdarên xwe û ji bo me û ji bo me ji bo Çînê bi bihayê erzan 126L Lab Industrial Fully Otomatic Bottle Cam Washer Price, Hevkariya dilsoz bi we re, bi tevahî dê sibê kêfxweş bike!
Armanca me û armanca pargîdaniya me her gav "Her dem daxwazên xerîdarên me bicîh bînin" e. Em ji bo xerîdarên xwe yên kevin û nû hilberên bi kalîte yên berbiçav bikirin, şêwaz bikin û sêwirînin û ji bo xerîdarên xwe û ji bo xwe perspektîfek qezenc-serkeftî bi dest bixin.Makîneya Şuştina Qedehên Çînê û Makîneya Şuştina Qedehên LaboratûarêBi van hemû piştgiriyan, em dikarin bi hilberek bi kalîte û şandina di wextê xwe de bi berpirsiyariyek mezin xizmetê ji her xerîdar re bikin. Ji ber ku em şîrketek ciwan û mezin dibin, dibe ku em ne yên çêtirîn bin, lê me hewl da ku bibin şirîkê we yê baş.
| Parametreya bingehîn | |
| Germahiya xebatê | 5-40ºC |
| Hêza Elektronîkî | 220V/50Hz an 380V/50Hz |
| Têla elektrîkê | 2m/5*10m2 |
| Hêza germkirinê | 4KW/9KW |
| Hêza tevahî | 9KW/13KW |
| Odeya şuştinê | Pola zengarnegir a 316L |
| Panela derve | 304 pola zengarnegir |
| Kanîn | 202L |
| Pompeya peristaltîk | 4 parçe |
| Bername | 36 xwerû, 100+ xwerû |
| Germahiya şuştinê | heta 95ºC |
| Porta RS 232 | Ji bo veguhestina agahiyên daneyan ji şûştinê |
| Ekrana destdanê | Ekrana rengîn a 7 înç |
| Pîvana derve | Bilindahî/Firehî/Kûrahî: 990*612*750mm |
| Pîvan | 100KG |
| Sensorê germahiyê | PT1000 |
| Girêdana înternetê heye | |
| Pencereya berbiçav li ser derî | |
| Sîstema çavdêriya rêkxeriyê ji bo şuştinê | |
| Pompeya zêdekirina ava paqij heye | |
| Kondenserê buharê yê bi karîgeriya bilind | |
Danasîna fonksiyonê
1. Vebijarka derengketina destpêkirinê: Şuştina diyarkirî bi jimartina paşve an jî diyarkirina demekê
2. Fonksiyonel ji hêla astên cûda yên şîfreyê ve tê parastin
3. Sîstema kontrolê: Kontrola mîkro-komputerê, RS485, tecrîda Opto-couplers, Çîpa orîjînal a hawirdekirî, veguhestina dûr a sînyalê parastî ye.
4. Sîstema deriyê otomatîk
5. Sîstema gera xwînê: Fonksiyona destpêkirina frekansa guherbar Herikîna pompa gera xwînê: 0-600L/min Çavdêriya zextê û şuştina dij-kefê ji bo misogerkirina paqijkirina bi bandor Milê spreyê bi çavdêriya leza ji bo alarma astengiyê
6. Sîstema refikên paqijkirinê: Refika paqijkirinê di her astê de dikare were guhertin. Nermbûna şuştina derzîkirinê ya pir-astî û selikên guherbar. Zêdetirî sê deriyên avê bi valva girtinê ya otomatîk. Nasîna otomatîk li ser selikê û rêkxistina herikîna avê.
7. Bilindahiya kapasîteyê: Bilindahiya paqijkirina yek qatî: 70cm Bilindahiya paqijkirinê di du qatan de: 46cm Bilindahiya paqijkirinê di sê qatan de: 17cm




Hangzhou Xipingzhe Biyolojîk Technology Co., Ltd
XPZ li bajarê Hangzhou, parêzgeha Zhejiang, çînê, hilberînerek pêşeng a makîneyên şuştina caman a laboratûarê ye. XPZ pispor e di warê lêkolîn, hilberîn û bazirganiya makîneyên şuştina caman a otomatîk de ku di warên Bio-pharma, tenduristiya bijîşkî, jîngeha vekolîna kalîteyê, çavdêriya xwarinê û warên petrokîmyayê de tê sepandin.
XPZ pabend e ku alîkariya çareserkirina her cûre pirsgirêkên paqijkirinê bike. Em dabînkerê sereke yê saziyên teftîşê yên Çînî û pargîdaniyên kîmyewî ne, di heman demê de marqeya XPZ li gelek welatên din jî belav bûye, wek Hindistan, Keyaniya Yekbûyî, Rûsya, Koreya Başûr, Uganda, Fîlîpînî û hwd., XPZ li gorî daxwaza xwerû çareseriyên yekgirtî peyda dike, di nav de hilbijartina hilberê, sazkirin û perwerdehiya xebitandinê û hwd.
Em ê bêtir avantaja pargîdaniyê kom bikin da ku hilberên nûjen bi kalîte û karûbarek hêja peyda bikin, da ku dostaniya meya demdirêj biparêzin.

Pêşkêşî

Armanca me û karê pargîdaniya me her gav "Her dem daxwazên xerîdarên me têr bike" ye. Em ji bo xerîdarên xwe yên kevin û nû hilberên bi kalîte yên berbiçav bikirin, şêwaz bikin û sêwirînin û ji bo xerîdarên xwe û ji bo me û ji bo me ji bo Çînê bi bihayê erzan 126L Lab Industrial Fully Otomatic Bottle Cam Washer Price, Hevkariya dilsoz bi we re, bi tevahî dê sibê kêfxweş bike!
Bihayê erzan ê ÇînêMakîneya Şuştina Qedehên Çînê û Makîneya Şuştina Qedehên LaboratûarêBi van hemû piştgiriyan, em dikarin bi hilberek bi kalîte û şandina di wextê xwe de bi berpirsiyariyek mezin xizmetê ji her xerîdar re bikin. Ji ber ku em şîrketek ciwan û mezin dibin, dibe ku em ne yên çêtirîn bin, lê me hewl da ku bibin şirîkê we yê baş.