Bilindbûn-F1
Sepeta paqijkirina derzîkirinê, Refika sepeta paqijkirina derzîkirinê, Modula derzîkirinê
Ji bo paqijkirina pipetan tê bikar anîn.
| Mal | Pola zengarnegir a 316L |
| Reng | Pola zengarnegir a mat |
| Dirêjahiya navrûya bilez | 32mm |
| Hejmara nozûlan | 116 perçe |
| Bilindahiya çarçoveyê | 150mm |
| Bilindahiya paqijkirina pîpetê | 585mm |
Refika selika paqijkirina modula celebê derzîkirinê bi porta girêdanê
Li çep û rastê sebeta modulê bar bike
Deriyê bilez bi pêvekê veke, ava paqij ji sebeta modulê bişo nav her nozula modula derzîkirinê
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 279mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 558mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 352mm |
| Giraniya Net | kg |