Dem-1
Rûmet-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sepeta paqijkirina derzîkirinê, Refika sepeta paqijkirina derzîkirinê, Modula derzîkirinê
Ji bo paqijkirina firaxên camên laboratîfê yên wekî firaxa erlenmeyer, firaxa sêgoşe, firaxa binî gilover, firaxa binî dûz, firaxa volûmetrîk û silindirê pîvandinê tê bikaranîn.
| Mal | Pola zengarnegir a 316L |
| Reng | Pola zengarnegir a mat |
| Dirêjahiya navrûya bilez | 32mm |
| Nozûla derzîkirinê | ф4mmxH160mm |
| Hejmara nozûlan | 21 perçe |
| Xaçgir | 21 perçe |
Refika selika paqijkirina modula celebê derzîkirinê bi porta girêdanê
Li çep û rastê sebeta modulê bar bike
Deriyê bilez bi pêvekê veke, ava paqij ji sebeta modulê bişo nav her nozula modula derzîkirinê
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 183mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 192mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 488mm |
| Giraniya Net | kg |