Rûmet-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sepeta paqijkirina derzîkirinê, Refika sepeta paqijkirina derzîkirinê, Modula derzîkirinê
dikare 56 perçe pîpet, 56 perçe lûleyên santrifûjê, lûleyên testê, şûşeyên vala yên serê wan, û hwd hilgire.
| Mal | Pola zengarnegir a 316L |
| Reng | Pola zengarnegir a mat |
| Dirêjahiya navrûya bilez | 32mm |
| Nozûla derzîkirinê | ф2.5mmxH110mm |
| Hejmara nozûlan | 112 perçe |
| Kursîyên ji bo pîpetan | 56 perçe |
| Xaçgir | 56 perçe |
Refika selika paqijkirina modula celebê derzîkirinê bi porta girêdanê
Li çep û rastê sebeta modulê bar bike
Deriyê bilez bi pêvekê veke, ava paqij ji sebeta modulê bişo nav her nozula modula derzîkirinê
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 190mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 190mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 494mm |
| Giraniya Net | kg |