Rûmet-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sepeta paqijkirina derzîkirinê, Refika sepeta paqijkirina derzîkirinê, Modula derzîkirinê
Modula entegre 28 pîpet, 8 perçe firaxên erlenmeyer/fîşek/firaxên volûmetrîk/sîlîndirên pîvandinê û hwd. hene.
| Mal | Pola zengarnegir a 316L |
| Reng | Pola zengarnegir a mat |
| Dirêjahiya navrûya bilez | 32mm |
| Nozûla derzîkirinê | ф6mmxH220mm |
| Hejmara nozûlan | 36 perçe |
| Kursîyên ji bo pîpetan | 28 perçe |
| Xaçgir | 8 perçe |
Refika selika paqijkirina modula celebê derzîkirinê bi porta girêdanê
Li çep û rastê sebeta modulê bar bike
Deriyê bilez bi pêvekê veke, ava paqij ji sebeta modulê bişo nav her nozula modula derzîkirinê
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 255mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 190mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 493mm |
| Giraniya Net | kg |