Rûmet-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sepeta paqijkirina derzîkirinê, Refika sepeta paqijkirina derzîkirinê, Modula derzîkirinê
Dikare 28 parçe pîpet, 28 parçe şûşeyên nimûneyê û 9 parçe firaxên erlenmeyer, firax, firaxên volûmetrîk û hwd paqij bike.
| Mal | Pola zengarnegir a 316L |
| Reng | Pola zengarnegir a mat |
| Dirêjahiya navrûya bilez | 32mm |
| Nozûla derzîkirinê | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Hejmara nozûlan | 65 perçe |
| Kursîyên ji bo pîpetan | 28 perçe |
| Xaçgir | 28 perçe |
| Hejmara xwediyên | 9 perçe |
| Cihêkirina perçeyên biharê | 9 perçe |
| Pêçandina holderan | PA |
Refika selika paqijkirina modula celebê derzîkirinê bi porta girêdanê
Li çep û rastê sebeta modulê bar bike
Deriyê bilez bi pêvekê veke, ava paqij ji sebeta modulê bişo nav her nozula modula derzîkirinê
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 265mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 190mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 493mm |
| Giraniya Net | 3 kg |