Rûmet-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sepeta paqijkirina qata jorîn, Sepeta paqijkirina qata navîn, Refika sepeta paqijkirina qata jorîn, Refika sepeta paqijkirina qata navîn, Sepeta modula qata jorîn, Sepeta modula qata navîn
Di makîneyeke şuştinê ya duqat an sêqat de tê siwarkirin, tê de modulên derzîkirinê yên cuda têne danîn, û camên laboratîfê yên ji nû ve bikarhatî, seramîk, plastîk, pola zengarnegir û hwd. têne paqijkirin.
| Mal | Pola zengarnegir a 316L |
| Reng | Pola zengarnegir a mat |
| Rolîla çalakiyê | Şeş |
| Rêkxerê pozîsyonê | Du |
| Naskerê sepetê | Yek |
| Pêlkirina kişandina çarçoveya sepetê | 550mm |
| Dirêjahiya navrûya bilez | 32mm |
Rafta sepetê bi girêdana modulê
Odeya paqijkirina ketin û derketinê ya bi destan kişandin-bikşandinê
Li her du aliyan jî rêbernameya pola zengarnegir hildigire
Deriyê avê yê bilez bi pêvekê ve girêdide, avê ji pişta rêbera odeyê dişo nav her modula derzîkirinê.
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 140mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 536mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 562mm |
| Giraniya Net | 3.35 kg |