Dem-1
Rûmet-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sepeta paqijkirinê ya qata jêrîn, Refika sepeta paqijkirinê ya qata jêrîn, Sepeta modula qata jêrîn,
Di makîneyeke şuştinê ya yek, du an sê qatî de tê siwarkirin, têxe modulên derzîkirinê yên cuda, û camên laboratîfê yên ji nû ve bikarhatî, seramîk, plastîk, pola zengarnegir û hwd. dişo.
| Mal | 316L Pola zengarnegir |
| Reng | Pola Zengarnegir a Mat |
| Rolîla çalakiyê | Heşt |
| Rêkxerê pozîsyonê | Du |
| Pêlkirina kişandina çarçoveya sepetê | 550mm |
| Dirêjahiya navrûya bilez | 32mm |
Rafta sepetê bi girêdana modulê
Odeya paqijkirina ketin û derketinê ya bi destan kişandin-bikşandinê
Li ser her du rêberên pola zengarnegir hatiye siwarkirin
Deriyê avê yê bilez bi pêvekê ve girêdide, avê ji pişta rêbera odeyê dişo nav her modula derzîkirinê.
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 158mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 528mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 566mm |
| Giraniya Net | 3 kg |