Dem-1
Rûmet-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sepeta paqijkirinê ya qata jêrîn, Refika sepeta paqijkirinê ya qata jêrîn, Sepeta modula qata jêrîn
Di makîneyeke şuştinê ya yek, du an sê qatî de tê siwarkirin, têxe modulên derzîkirinê yên cuda, û camên laboratîfê yên ji nû ve bikarhatî, seramîk, plastîk, pola zengarnegir û hwd. dişo.
| Mal | 316L Pola zengarnegir |
| Reng | Pola Zengarnegir a Mat |
| Rolîla çalakiyê | Heşt |
| Rêkxerê pozîsyonê | Du |
| Pêlkirina kişandina çarçoveya sepetê | 550mm |
Odeya paqijkirina ketin û derketinê ya bi destan kişandin-bikşandinê
Li beşa jêrîn a makîneya paqijkirinê bar bikin
Her cûre tepsiyên torê û her cûre têlên selikê hilgirin
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 79mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 529mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 546mm |
| Giraniya Net | 2 kg |