Dem-1
Rûmet-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sepeta paqijkirinê ya qata jêrîn, Refika sepeta paqijkirinê ya qata jêrîn, Sepeta modula qata jêrîn
Di makîneyeke şuştinê ya yek, du an sê qatî de tê siwarkirin, têxe modulên derzîkirinê yên cuda, û camên laboratîfê yên ji nû ve bikarhatî, seramîk, plastîk, pola zengarnegir û hwd. dişo.
| Mal | Pola zengarnegir a 316L |
| Reng | Pola zengarnegir a mat |
| Rolîla çalakiyê | Heşt |
| Rêkxerê pozîsyonê | Du |
| Pêlkirina kişandina çarçoveya sepetê | 550mm |
Ji bo barkirina tepsiya torê li du tebeqeyan hatiye dabeş kirin
Milê spreyê yê zivirî yê çêkirî
Odeya paqijkirina ketin û derketinê ya bi destan kişandin-bikşandinê
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 226mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 529mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 569mm |
| Giraniya Net | 5.6 kg |