Rûmet-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sepeta paqijkirina derzîkirinê, Refika sepeta paqijkirina derzîkirinê, Modula derzîkirinê
Ji bo paqijkirina firaxên camên laboratîfê yên wekî firaxa erlenmeyer, firaxa sêgoşe, firaxa binî gilover, firaxa binî dûz, firaxa volûmetrîk û silindirê pîvandinê tê bikaranîn.
| Mîterîk | Pola zengarnegir a 316L |
| Reng | Pola Zengarnegir a Mat |
| Rolîla çalakiyê | Şeş |
| Rêkxerê pozîsyonê | Du |
| Naskerê sepetê | Yek |
| Pêlkirina kişandina çarçoveya sepetê | 550mm |
Refika selika paqijkirina modula celebê derzîkirinê bi porta girêdanê
Li çep û rastê sebeta modulê bar bike
Deriyê bilez bi pêvekê veke, ava paqij ji sebeta modulê bişo nav her nozula modula derzîkirinê
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 258mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 194mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 482mm |
| Giraniya Net | 3.7 kg |
Şehadet
Hangzhou Xipingzhe Biyolojîk Technology Co., Ltd
XPZ li bajarê Hangzhou, parêzgeha Zhejiang, çînê, hilberînerek pêşeng a makîneyên şuştina caman a laboratûarê ye. XPZ pispor e di warê lêkolîn, hilberîn û bazirganiya makîneyên şuştina caman a otomatîk de ku di warên Bio-pharma, tenduristiya bijîşkî, jîngeha vekolîna kalîteyê, çavdêriya xwarinê û warên petrokîmyayê de tê sepandin.
XPZ pabend e ku alîkariya çareserkirina her cûre pirsgirêkên paqijkirinê bike. Em dabînkerê sereke yê saziyên teftîşê yên Çînî û pargîdaniyên kîmyewî ne, di heman demê de marqeya XPZ li gelek welatên din jî belav bûye, wek Hindistan, Keyaniya Yekbûyî, Rûsya, Koreya Başûr, Uganda, Fîlîpînî û hwd., XPZ li gorî daxwaza xwerû çareseriyên yekgirtî peyda dike, di nav de hilbijartina hilberê, sazkirin û perwerdehiya xebitandinê û hwd.
Em ê bêtir avantaja pargîdaniyê kom bikin da ku hilberên nûjen bi kalîte û karûbarek hêja peyda bikin, da ku dostaniya meya demdirêj biparêzin.
Kargeha XPZ

Pêşkêşî

