Bilindbûn-F1
Sepeta paqijkirinê, refika sepetan, sepeta modulê,
Avahiya duqatî, ji bo modula refka sepeta enjeksiyonê û modula refka sepeta bê enjeksiyon minasib e.
| Mal | Pola zengarnegir a 316L |
| Reng | Pola zengarnegir a mat |
| Naskerê sepetê | Yek |
| Pêlkirina kişandina çarçoveya sepetê | 550mm |
| Dirêjahiya navrûya bilez | 32mm |
| Hejmara modulên barkirinê | Du tebeqe |
| Hejmara modulên yek-qatî | Du |
Rafta sepetê bi girêdana modulê
Odeya paqijkirina ketin û derketinê ya bi destan kişandin-bikşandinê
Li ser her du rêberên pola zengarnegir hatiye siwarkirin
Deriyê avê yê bilez bi pêvekê ve girêdide, avê ji pişta rêbera odeyê dişo nav her modula derzîkirinê.
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 609 mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 619 mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 790 mm |
| Giraniya Net | kg |