Rûmet-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sepeta paqijkirina bê derzîkirinê
Ji bo firaxên devê fireh, qedehên pîvandinê û hwd. minasib e
| Mal | Pola zengarnegir a 316L |
| Reng | Pola zengarnegir a mat |
| Kelepên biharê yên piçûk | 26 |
| Bilindî | 105mm |
| Valahî | 60mm |
Modula sepetê
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 116mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 220mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 410mm |
| Giraniya Net | kg |