Dem-2
Rûmet-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F2
Sepeta paqijkirinê ya qata jêrîn, Refika sepeta paqijkirinê ya qata jêrîn, Sepeta modula qata jêrîn
Di makîneyeke şuştinê ya yek, du an sê qatî de tê siwarkirin, têxe modulên derzîkirinê yên cuda, û camên laboratîfê yên ji nû ve bikarhatî, seramîk, plastîk, pola zengarnegir û hwd. dişo.
| Mal | 316L Pola zengarnegir |
| Reng | Pola Zengarnegir a Mat |
| Rolîla çalakiyê | Heşt |
| Rêkxerê pozîsyonê | Du |
| Pêlkirina kişandina çarçoveya sepetê | 550mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Odeya paqijkirina ketin û derketinê ya bi destan kişandin-bikşandinê
Li beşa jêrîn a makîneya paqijkirinê bar bikin
Her cûre tepsiyên torê û her cûre têlên selikê hilgirin
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 83mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 531mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 560mm |
| Giraniya Net | 2 kg |
Şehadet
Profîla Şîrketê
XPZ li bajarê Hangzhou, parêzgeha Zhejiang, çînê, hilberînerek pêşeng a makîneyên şuştina caman a laboratûarê ye. XPZ pispor e di warê lêkolîn, hilberîn û bazirganiya makîneyên şuştina caman a otomatîk de ku di warên Bio-pharma, tenduristiya bijîşkî, jîngeha vekolîna kalîteyê, çavdêriya xwarinê û warên petrokîmyayê de tê sepandin.
XPZ pabend e ku alîkariya çareserkirina her cûre pirsgirêkên paqijkirinê bike. Em dabînkerê sereke yê saziyên teftîşê yên Çînî û pargîdaniyên kîmyewî ne, di heman demê de marqeya XPZ li gelek welatên din jî belav bûye, wek Hindistan, Keyaniya Yekbûyî, Rûsya, Koreya Başûr, Uganda, Fîlîpînî û hwd., XPZ li gorî daxwaza xwerû çareseriyên yekgirtî peyda dike, di nav de hilbijartina hilberê, sazkirin û perwerdehiya xebitandinê û hwd.
Pêşkêşî