Rûmet-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Sepeta paqijkirina qata jorîn, Sepeta paqijkirina qata navîn, Refika sepeta paqijkirina qata jorîn, Refika sepeta paqijkirina qata navîn, Sepeta modula qata jorîn, Sepeta modula qata navîn
Di makîneyeke şuştinê ya duqat an sêqat de tê siwarkirin, tê de modulên derzîkirinê yên cuda têne danîn, û camên laboratîfê yên ji nû ve bikarhatî, seramîk, plastîk, pola zengarnegir û hwd. têne paqijkirin.
| Mal | 316L Pola zengarnegir |
| Reng | Pola Zengarnegir a Mat |
| Rolîla çalakiyê | Şeş |
| Rêkxerê pozîsyonê | Du |
| Naskerê sepetê | Yek |
| Pêlkirina kişandina çarçoveya sepetê | 550mm |
Milê spreyê yê zivirî yê çêkirî
Odeya paqijkirina ketin û derketinê ya bi destan kişandin-bikşandinê
Li her du aliyan jî rêbernameya pola zengarnegir hildigire
Deriyê avê yê bilez bi pêvekê ve girêdide, avê ji pişta rêbera odeyê dişo nav her modula derzîkirinê.
Dikare selikên ku ji bo şûşeyên devê fireh ên paqij têne bikar anîn têxe nav xwe
| Pîvanên derveyî, Bilindahî di mm de | 183mm |
| Pîvanên derveyî, firehî di mm de | 535mm |
| Pîvanên derveyî, Kûrahî di mm de | 552mm |
| Giraniya Net | 3.5 kg |


Hangzhou Xipingzhe Biyolojîk Technology Co., Ltd
XPZ li bajarê Hangzhou, parêzgeha Zhejiang, çînê, hilberînerek pêşeng a makîneyên şuştina caman a laboratûarê ye. XPZ pispor e di warê lêkolîn, hilberîn û bazirganiya makîneyên şuştina caman a otomatîk de ku di warên Bio-pharma, tenduristiya bijîşkî, jîngeha vekolîna kalîteyê, çavdêriya xwarinê û warên petrokîmyayê de tê sepandin.
XPZ pabend e ku alîkariya çareserkirina her cûre pirsgirêkên paqijkirinê bike. Em dabînkerê sereke yê saziyên teftîşê yên Çînî û pargîdaniyên kîmyewî ne, di heman demê de marqeya XPZ li gelek welatên din jî belav bûye, wek Hindistan, Keyaniya Yekbûyî, Rûsya, Koreya Başûr, Uganda, Fîlîpînî û hwd., XPZ li gorî daxwaza xwerû çareseriyên yekgirtî peyda dike, di nav de hilbijartina hilberê, sazkirin û perwerdehiya xebitandinê û hwd.
Em ê bêtir avantaja pargîdaniyê kom bikin da ku hilberên nûjen bi kalîte û karûbarek hêja peyda bikin, da ku dostaniya meya demdirêj biparêzin.
Pêşkêşî

